בדיקות מים מבוצעות במקום ללא חיוב | מעבדה מורשית של רובוטים דולפין מיטרוניקס
בדיקות מים מבוצעות במקום ללא חיוב | מעבדה מורשית של רובוטים דולפין מיטרוניקס
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-7720207

משאבה לבריכה ביתית

קטגוריות נוספות

כל מי שירצה לרכוש משאבת מים טבולה יצטרך להכיר את יתרונותיה. הרי לא סתם בוחרים במשאבה הזאת על פני משאבות שונות. לשמחתכם, החלטנו לרכז עבורכם את כל היתרונות של המשאבה הזמן במאמר אחד. המשמעות היא שאחרי שתקראו את המאמר מההתחלה ועד הסוף תכירו את היתרונות השונים. לא יהיה לכם ספק כי זוהי הבחירה הנכונה עבור הבריכה שלכם. אם כבר לרכוש משאבה עבור הבריכה לפחות שהיא תהיה המשאבה הכי איכותית שיש.

משאבה לבריכה ביתית זה אחד מהמכשירים המרכזיים אשר הכרחיים לתפעול הבריכה וישפיעו על תפעולה ואיכות המים. קיימים סוגים רבים של משאבות לבריכה ביתית, ביניהן משאבת מים טבולה או משאבת מים חיצונית, חלקן עם חול, מסנן או אפילו זכוכית. השקעתם את מיטב כספכם בבריכה בנויה ואיכותית ועכשיו עליכם לצייד אותה במיטב האביזרים לבריכה. אחד הוא משאבת מים.

התאמת משאבה לבריכה ביתית

כאמור ישנם סוגים שונים של משאבות בגדלים שונים ועם מטרות שונות. חשוב להתאים את המשאבה לבריכה על מנת לנצל את מלוא הפוטנציאל שלה ולשמור על המים איכותיים ורעננים ככל הניתן. המשאבה מקיימת שתי מטרות עיקריות- סחרור המים החשוב על מנת שהמים לא ישארו עומדים ויצברו מזיקים וסינון המים מבקטריות ואצות שמתרבים בהם. ישנן משאבות מים טבולות המכילות פילטר ומתאימות לבריכות קטנות ומשאבות חיצוניות וגדולות המסננות באמצעות מעבר המים דרך שכבות של חול וחצץ אשר מנקות את המים ומתאימות לבריכות גדולות יותר. בנוסף לגודל הבריכה, יש חשיבות לתדירות השימוש בבריכה כי הדבר משפיע על התרבות החיידקים במים. לבריכה בה משתשים בתדירות גבוהה נתאים משאבה ומסנן חזקים יותר.

המדריך המלא לבחירת משאבה לבריכה ביתית

הגיע הזמן לבחור משאבה לבריכה ביתית, מיד כאשר תתחילו את החיפושים שלכם אתם תגלו כי עומדות לרשותכם מבחר ענק של אופציות. פתאום אתם עשויים להבין כי בחירת משאבה שמיועדת לבריכה ביתית זוהי לא משימה כל כך פשוטה. אז איך בוחרים משאבה בצורה נכונה? אנו נספק לכם מספר נקודות קריטיות שאתם צריכים לפעול על פיהם, כך תוכלו לדעת שאתם בוחרים את המשאבה האידיאלית. מבלי שאתם תצטרכו להתפשר מסיבה כזאת או מסיבה אחרת.

  • התאימו את משאבת המים לגודל של הבריכה -על מנת שתוכלו לבחור משאבה לבריכה ביתית, אתם צריכים להתאים אותה לגודל של הבריכה. ברגע שיש התאמה בין הגודל של הבריכה ובין המשאבה שאותה רכשתם, כך יתבצע סחרור קבוע של המים. אם לא תבצעו התאמה מושלמת בין המשאבה לגודל של הבריכה, אתם עלולים להגיע למצב שבו המשאבה לא תוכל להספיק לשאוב את כל המים. זה לא משנה אם מדובר על משאבת מים טבולה או על משאבת מים רגילה.
  • התאימו את המשאבה לתדירות השימוש בבריכה-עוד אלמנט שעל פיו אתם יכולים להתאים את המשאבה הוא תדירות השימוש בבריכה. ככל שאתם תשתמשו בבריכה בתדירות גבוהה יותר, כך אתם תצטרכו משאבה איכותית ומקצועית יותר. לא מעט אנשים לא לוקחים את האלמנט הזה בחשבון, אך בפועל כאשר הם בוחרים את המשאבה האידיאלית – לאלמנט הזה יש חשיבות מכרעת. כך שאל תשכחו לבחון אותו כאשר אתם עומדים לבחור משאבה.
  • התאימו את המשאבה לתקציב שלכם-בין אם אתם עומדים להתקין חימום לבריכה, ובין אם אתם רוצים להתקין משאבה לבריכה ביתית – אסור לכם להתעלם מהתקציב שלכם. לכל בחירה שתעשו יהיו את ההשלכות שלה על הבריכה, אך בפועל יהיו לה גם את ההשלכות שלה על ההוצאות לכם. לכן עליכם לוודא כי אתם מעמידים את עצמכם במצב שבו אתם לא מכניסים את עצמכם לבעיות כספיות.
  • התאימו את המשאבה לסוג הבריכה שברשותכם-כל פעם שאתם ניגשים לרכוש ציוד לבריכה, אתם צריכים לקחת בחשבון את סוג הבריכה שיש לכם. אם מדובר על בריכה בנויה, יהיה עליכם לרכוש משאבה לבריכה ביתית ברמה גבוהה – כי בכל זאת לא מדובר על עוד סתם בריכה. אם מדובר על בריכת אינטקס אתם תוכלו לבחור משאבה שהיא קצת פחות איכותית, בכל זאת מדובר על בריכה שניתן לפרק ולהרכיב אותה באופן תדיר – ולכן אתם לא חייבים להשקיע במשאבה סופר איכותית.

משאבת מים טבולה - שקטה לחלוטין

בעוד לא מעט מהמשאבות עושות רעש רב בזמן שהן פועלות, כאן הסיפור הוא שונה בתכלית. מכיוון שהמשאבה פועלת מתחת למים, היא לא עושה רעש בכלל. המשמעות היא שתוכלו לבצע עוד פעולות בזמן שהמשאבה עצמה עושה את עבדותה. לא תמצאו את עצמכם מנהלים את הפעולות השונות על פי זמני הפעולה של המשאבה. פתאום תבינו כי אפשר לנקות את הבריכה מבלי שתצטרכו להתמודד עם רעשים מחרישי אוזניים. לא נוצרת קוויטציה. כל מי שרכש בעבר משאבה מסוימת מכיר את הבעייתיות של היווצרות קוויטציה. לא מעט משאבות נהרסות רק בגלל שנוצרת הבעיה הספציפית הזאת. מכיוון שאותה משאבת מים טבולה שוקעת בתור הבריכה, הבעיה הזאת לא מתחרשת. זוהי עוד סיבה שבגללה לא מעט מהאנשים מעדיפים לרכוש את המשאבה הזאת. ניתן יהיה להשתמש בה לאורך זמן עם מינימום של בעיות במעלה הדרך. הבעיות פשוט לא יופיעו כמו במשאבות רגילות.

משאבת מים טבולה - קלה מאוד לתפעול

לא צריך להיות איש מקצוע מנוסה על מנת להפעיל משאבת מים טבולה. את המשאבה הזאת ניתן להפעיל בקלות על ידי מספר פעולות פשוטות. גם כאלה שלא יצא להם לרכוש בעבר משאבה, יבינו מיד כיצד לתפעל אותה. הכי חשוב מבחינתכם יהיה לשמור על הבריכה נקייה לאורך זמן. כך בכל רגע שתרצו תוכלו להיכנס לבריכה ולשחות בה. אם המשאבה תהיה מסובכת לתפעול, זה ימנע מכם להשתמש בה בקביעות.משאבת מים - אידיאלית עבור בריכות גדולות וקטנות. משאבת מים טבולה הוכיחה את עצמה כיעילה ואפקטיבית הן עבור בריכות גדולות והן עבור בריכות קטנות. זה לא משנה איזה בריכה יש לכם בבית או בעסק, תוכלו להשתמש במשאבות הללו. כמובן שישנו צורך להתאים את המשאבה לבריכה שבה היא עומדת להיות מוצבת. כאשר השאיפה היא לשמור על הבריכה נקייה מסביב לשעון. היכולת שלכם להיכנס לבריכה בכל רגע נתון היא יכולת שבאה לידיי ביטוי בזכות המשאבה.

המוצר נוסף לסל הקניות:

להוסיף עוד מוצרים