הסייל הגדול של האביב החל! עד35% הנחה על מגוון פריטים
חייגו עכשיו 09-7720207
הסייל הגדול של האביב החל! עד35% הנחה על מגוון פריטים
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-7720207
מקלחון לגינה

מקלחון לגינה

רכישה של מקלחון לגינה שהוא כמ היא בגדר חובה לכל מי שיש בריכת שחייה. זה אומנם יכול להיראות לכם בהתחלה בתור מותרות, אך כאשר תיכנסו לעומק הדברים אתם תבינו כי יש במקלחון לגינה יתרונות רבים. יתרונות שיאפשרו לכם להעלים לא מעט כאבי ראש.

 • מקלחון סולארי לגינה ולבריכה 30 ליטר דגם A140

  מקלחון סולארי לגינה ולבריכה 30 ליטר דגם A140

  3,900
  לצפייה
 • מקלחון קלאסי לגינה ולבריכה דגם T225

  מקלחון קלאסי לגינה ולבריכה דגם T225

  1,899
  לצפייה
 • מקלחון קלאסי לגינה ולבריכה דגם B145

  מקלחון קלאסי לגינה ולבריכה דגם B145

  2,699
  לצפייה
 • מקלחון סולארי לגינה ולבריכה 20 ליטר דגם F100

  מקלחון סולארי לגינה ולבריכה 20 ליטר דגם F100

  1,750
  לצפייה
 • מקלחון סולארי לגינה ולבריכה 23 ליטר

  מקלחון סולארי לגינה ולבריכה 23 ליטר דגם H100

  1,300
  לצפייה

מקלחון לגינה עם מים חמים

מקלחון לגינה עם מים חמים מקל עליכם את הכניסה לבריכה. זה אולי יכול להישמע לכם כמו מתכון אידיאלי לדלקת ריאות, אך בפועל כאשר אתם תרטיבו את הגוף שלכם במים חמים – יהיה לכם הרבה יותר קל להתרגל למים הקרים בבריכה. לא מעט אנשים נמנעים מלהיכנס לבריכה רק בגלל שהמים קרים מידיי, בעזרת מקלחון לגינה אתם תוכלו לפתור את הבעיה הזאת. תוכלו לאפשר לכל אחד להיכנס לבריכה ולהנות ממנה, מבלי שיהיה קשר ישיר לטמפרטורה של המים.

מקלחון לגינה שומר על הניקיון של הבית

התקנת מקלחון לגינה יאפשר לכם לשמור על הניקיון של הבית. לכל האנשים שהתרחצו בבריכה תהיה האפשרות להתקלח בחוץ ולא ללכלך את הבית עצמו. בריכת שחיה ביתית היא סיבה למסיבה. בפועל היא יכולה לגרום לכך שתצטרכו כמעט בכל יום לשטוף את הרצפה. כאשר מתרחצים יכנסו מהבריכה ישירות לבית על מנת להתקלח, והעקבות שהם ישאירו אחריהם יעשו לכם לא מעט צרות. 

מקלחון סולארי לגינה

בין אם אתם רוכשים מקלחון לגינה או תאורה לגינה, אתם תהיו מוכרחים לצמצם עד כמה שאפשר את צריכת החשמל. לכן כאשר אתם רוכשים מקלחונים או תאורות המבוססים על אנרגיה סולארית, אתם מצד אחד תוכלו להנות מהם עד תום – ומצד שני תוכלו לנצל את אנרגיית השמש. פתאום כל הפרוצדורה הופכת להיות הרבה יותר נוחה, ואתם תבינו עד כמה הבחירה הזאת הייתה נכונה וחכמה מבחינתכם. 

ניקיון והגינה של הבריכה

מקלחון לגינה מאפשר לאנשים לשוןף את עצמם לפני ואחרי הכניסה לבריכה.מה שעוזר לשמור על ניקיון וההגיינה של הבריכה והרוחצים בה. לצערנו לא כולם נכנסים לבריכה כאשר הם נקיים. ברגע שמתרחץ מסוים נכנס לבריכה כאשר הוא לא נקי – המצב הזה עלול להביא אתכם לסיטואציה שבה הבריכה כולה תהיה מלוכלכת. לכן אם ברצונכם למנוע מצב שבו אנשים יכנסו כאשר הם מלוכלכים לגינה, מומלץ להתקין מקלחון לגינה שבו הם יוכלו להתרחץ רגע לפני הכניסה לבריכה – כך תוכלו להיות בטוחים שאין לכם ממה לחשוש.

מעוניינים בייעוץ לגבי מקלחון לגינה? השאירו פרטים ואחד מנציגינו יצור איתכם קשר בהקדם