בדיקות מים מבוצעות במקום ללא חיוב | תחנת שירות לרובוטים של דולפין מיטרוניקס | משלוח חינם בקניה מעל 199 ₪ גדרה – חדרה
בדיקות מים מבוצעות במקום ללא חיוב | תחנת שירות לרובוטים של דולפין מיטרוניקס | משלוח חינם בקניה מעל 199 ₪ גדרה – חדרה
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-7720207

מקלחון לגינה

רכישה של מקלחון לגינה שהוא כמ היא בגדר חובה לכל מי שיש בריכת שחייה. זה אומנם יכול להיראות לכם בהתחלה בתור מותרות, אך כאשר תיכנסו לעומק הדברים אתם תבינו כי יש במקלחון לגינה יתרונות רבים. יתרונות שיאפשרו לכם להעלים לא מעט כאבי ראש.

מקלחון לגינה עם מים חמים

מקלחון לגינה עם מים חמים מקל עליכם את הכניסה לבריכה. זה אולי יכול להישמע לכם כמו מתכון אידיאלי לדלקת ריאות, אך בפועל כאשר אתם תרטיבו את הגוף שלכם במים חמים – יהיה לכם הרבה יותר קל להתרגל למים הקרים בבריכה. לא מעט אנשים נמנעים מלהיכנס לבריכה רק בגלל שהמים קרים מידיי, בעזרת המוצר שלנו לגינה אתם תוכלו לפתור את הבעיה הזאת. תוכלו לאפשר לכל אחד להיכנס לבריכה ולהנות ממנה, מבלי שיהיה קשר ישיר לטמפרטורה של המים. מקלחון לגינה שומר על הניקיון של הבית. התקנת מקלחון לגינה יאפשר לכם לשמור על הניקיון של הבית. לכל האנשים שהתרחצו בבריכה תהיה האפשרות להתקלח בחוץ ולא ללכלך את הבית עצמו. בריכת שחיה ביתית היא סיבה למסיבה. בפועל היא יכולה לגרום לכך שתצטרכו כמעט בכל יום לשטוף את הרצפה. כאשר מתרחצים יכנסו מהבריכה ישירות לבית על מנת להתקלח, והעקבות שהם ישאירו אחריהם יעשו לכם לא מעט צרות.

מקלחון לגינה-חימום סולארי

בין אם אתם רוכשים מקלחון לגינה או תאורה לגינה, אתם תהיו מוכרחים לצמצם עד כמה שאפשר את צריכת החשמל. לכן כאשר אתם רוכשים מקלחונים או תאורות המבוססים על אנרגיה סולארית, אתם מצד אחד תוכלו להנות מהם עד תום – ומצד שני תוכלו לנצל את אנרגיית השמש. פתאום כל הפרוצדורה הופכת להיות הרבה יותר נוחה, ואתם תבינו עד כמה הבחירה הזאת הייתה נכונה וחכמה מבחינתכם. ניקיון והגינה של הבריכה. מקלחון לגינה מאפשר לאנשים לשוןף את עצמם לפני ואחרי הכניסה לבריכה.מה שעוזר לשמור על ניקיון וההגיינה של הבריכה והרוחצים בה. לצערנו לא כולם נכנסים לבריכה כאשר הם נקיים. ברגע שמתרחץ מסוים נכנס לבריכה כאשר הוא לא נקי – המצב הזה עלול להביא אתכם לסיטואציה שבה הבריכה כולה תהיה מלוכלכת. לכן אם ברצונכם למנוע מצב שבו אנשים יכנסו כאשר הם מלוכלכים לגינה, מומלץ להתקין מוצר זה לגינה שבו הם יוכלו להתרחץ רגע לפני הכניסה לבריכה – כך תוכלו להיות בטוחים שאין לכם ממה לחשוש.

המוצר נוסף לסל הקניות:

להוסיף עוד מוצרים