הסייל הגדול של האביב החל! עד35% הנחה על מגוון פריטים
בדיקות מים מבוצעות במקום ללא חיוב * תחנת שירות לרובוטים של דולפין מיטרוניקס
חייגו עכשיו 09-7720207
הסייל הגדול של האביב החל! עד35% הנחה על מגוון פריטים
בדיקות מים מבוצעות במקום ללא חיוב * תחנת שירות לרובוטים של דולפין מיטרוניקס
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-7720207
כלור לבריכה

כלור לבריכה

מהו כלור לבריכה ולמה אנחנו זקוקים לו? הבריכה שלנו מלאה בכמות גדולה של מים אשר למרות שהשקענו במסננים ופילטרים איכותיים עדיין צוברים בקטריות וחיידקים. על מנת לטפל במזיקים האלו חשוב להשתמש בכימיקלים ייעודיים לבריכות. אחד מהכימיקלים הנפוצים ביותר הוא כלור לבריכה. הכלור מחטא את המים ושומר עליהם רעננים ונקיים ועושה זאת בצורה בטוחה יחסית לשימוש בני אדם. אנו במרכז הבריכה מציעים מגוון כימיקלים לבריכה, ציוד שונה ורובוטים לבריכה של מיטב החברות והיצרנים. בריכת שחייה היא המקום שבו כמעט כל אחד מאיתנו אוהב להעביר את הזמן, ואם תהיה בריכת שחייה בבית – אז תוכלו להעביר בה לא מעט זמן בימות הקיץ.


 • טבליות כלור מבית פול סנטר

  טבליות כלור 5 ק״ג - לא ניתן לשילוח

  150
  לצפייה
 • כלור נוזלי מבית פול סנטר

  כלור נוזלי 26 קילו - לא ניתן לשילוח

  99
  לצפייה
 • פול סנטר גרגירי כלור

  גרגירי כלור 2 ק״ג - לא ניתן לשילוח

  110
  לצפייה
 • מייצב כלור פול סנטר

  מייצב כלור 4 ק״ג - לא ניתן לשילוח

  180
  לצפייה
 • גרגירי כלור hth פול סנטר

  גרגירי כלור hth 10 ק״ג - לא ניתן לשילוח

  320
  לצפייה

כלור לבריכה בא במספר צורות שונות

בטבליות כלור ניתן להשתמש באמצעות כלורינטור אשר יוודא פיזור אחיד של החומר במים בשחרור איטי ומבוקר. כלור גרגרים ניתן לפיזור בבריכה ולביצוע "מכות כלור" לטיפול בזיהומים או אצות. כלור לבריכה שהוא נוזלי ניתן לשימוש באמצעות מערכות בקרה ממוחשבות או ע"י שפיכה ישירה לבריכה ומדידה באמצעות מד כלור. שימוש בכימיקלים לבריכה חייב להיות מבוקר ומדויק על מנת שלא לבצע הרעלה מצד אחד, או שימוש במעט מידי חומר אשר לא יבצע את החיטוי הנדרש. במידה והגעתם למצב של "בריכה ירוקה" אנו ממליצים להתייעץ איתנו ולבצע בדיקת מים על מנת לטפל בבעיה בדרך האופטימלית והמקצועית ביותר.

מדוע חשוב לשים כלור בבריכה?

עוד לפני שנדבר על האפקט של הכלור במובן הבריאותי, חשוב שתבינו מדוע חשוב לשים כלור לבריכה. הכלור נועד על מנת לחטא בצורה היעילה ביותר את הבריכה, וכך לאפשר לכל מי שנכנס אליה לעשות זאת בבטחה. ביחד עם פילטר לבריכה אפשר להגיד כי מדובר על הגנה שהיא כמעט הרמטית. כל מי שיכנס לבריכה יוכל לדעת כי המים עצמם נקיים, ואין שום סכנה מבחינת הלכלוך הקיים במים.

חשוב לשים כלור לבריכה במינון הנכון

אך אחת הבעיות המרכזיות של לא מעט אנשים היא הכלור שיש בבריכה. כלור לבריכה מביא איתו ריח חזק מאוד – ולא מעט אנשים חושבים כי הוא גם מסוכן. אז הגיע הזמן שתוכלו לשמוע את כל האמת, פעם אחת ולתמיד – האם מסוכן להיכנס לבריכה שיש בה כלור? באופן כללי הכלור לא מסוכן, ואתם יכולים להיות בטוחים כי השימוש בו ככל הנראה לא יביא לבעיות משמעותיות. אילו מקרים עשויה להתעורר בעיה? אם אתם תשימו כלור בבריכה בכמויות גבוהות, במצבים כאלה הכלור בבריכה עשוי להיות מזיק. לכן כל עוד אתם פועלים על פי ההנחיות אין לכם ממה לדאוג, ואין לכם שום סיבה לחשוש – אתם לא מסכנים אף אחד.

האם ניתן לוותר על כלור לבריכה?

ניתן לוותר על כלור לבריכה. אך זה אומר שאתם תצטרכו לרכוש ציוד לבריכה נוסף שיסייע לכם לחטא אותה. ברוב המקרים מדובר על הוצאה כספית גבוהה יותר, ולא בהכרח תקבלו תוצאות יעילות יותר. כך שההמלצה שלנו אל כל מי שחושב לוותר על כלור, לחשוב על כך פעמיים כי ככל הנראה מדובר על טעות. בסוף הסכנות בכלור הן מאוד נמוכות, אך היתרונות שהוא מביא הם מאוד משמעותיים.

נכנסתם לבריכה? תשטפו את עצמכם אחר כך

כלור לבריכה הוא הכרחי מאוד. אז איך תוכלו למנוע מצב שבו אתם עלולים להרגיש שלא בנוח אחרי שתצאו מהבריכה? פשוט מאוד, תשטפו את עצמכם מיד אחרי שתצאו מהבריכה. כך תוכלו להוריד את כל הכלור שנדבק לכם לגוף. במצב כזה, אתם יכולים להיות בטוחים כי אין שום סכנה ואפילו הריח של הכלור שהיה דומיננטי מאוד על הגוף שלכם יעלם כלא היה.


מעוניינים בייעוץ לגבי כלור לבריכה? השאירו פרטים ואחד מנציגינו יצור איתכם קשר בהקדם