בדיקות מים מבוצעות במקום ללא חיוב | מעבדה מורשית של רובוטים דולפין מיטרוניקס
בדיקות מים מבוצעות במקום ללא חיוב | מעבדה מורשית של רובוטים דולפין מיטרוניקס
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-7720207

כלור וכימיקלים לבריכה

קטגוריות נוספות

מהו כלור לבריכה ולמה אנחנו זקוקים לו?הבריכה שלנו מלאה בכמות גדולה של מים אשר למרות שהשקענו במסננים ופילטרים איכותיים עדיין צוברים בקטריות וחיידקים. על מנת לטפל במזיקים האלו חשוב להשתמש בכימיקלים ייעודיים לבריכות. אחד מהכימיקלים הנפוצים ביותר הוא כלור לבריכה. הכלור מחטא את המים ושומר עליהם רעננים ונקיים ועושה זאת בצורה בטוחה יחסית לשימוש בני אדם. אנו במרכז הבריכה מציעים מגוון כימיקלים לבריכה, ציוד שונה ורובוטים לבריכה של מיטב החברות והיצרנים. בריכת שחייה היא המקום שבו כמעט כל אחד מאיתנו אוהב להעביר את הזמן, ואם תהיה בריכת שחייה בבית – אז תוכלו להעביר בה לא מעט זמן בימות הקיץ.

כימיקלים לבריכה עשויים לעשות את ההבדל מנקודת המבט שלכם. יש לכם ספק לגבי החשיבות של הכימיקלים?במאמר הבא תוכלו לעשות לעצמכם סדר.אם יש לכם בריכה פרטית בבית, אתם בוודאי מצליחים ליהנות ממנה לא מעט. הבריכה יכולה לאפשר לכם לשכוח מכל הלחץ היומיומי, כל זאת מבלי לצאת לחופשה. הכי כל יום אצלכם יכול להיות יום חופש, אם תדעו לנצל את הבריכה. אך כל איש מקצוע שתתייעצו איתו יסביר לכם עד כמה כימיקלים לבריכה חשובים.

כלור לבריכה בא במספר צורות שונות

בטבליות כלור ניתן להשתמש באמצעות כלורינטור אשר יוודא פיזור אחיד של החומר במים בשחרור איטי ומבוקר. כלור גרגרים ניתן לפיזור בבריכה ולביצוע "מכות כלור" לטיפול בזיהומים או אצות. כלור לבריכה שהוא נוזלי ניתן לשימוש באמצעות מערכות בקרה ממוחשבות או ע"י שפיכה ישירה לבריכה ומדידה באמצעות מד כלור. שימוש בכימיקלים לבריכה חייב להיות מבוקר ומדויק על מנת שלא לבצע הרעלה מצד אחד, או שימוש במעט מידי חומר אשר לא יבצע את החיטוי הנדרש. במידה והגעתם למצב של "בריכה ירוקה" אנו ממליצים להתייעץ איתנו ולבצע בדיקת מים על מנת לטפל בבעיה בדרך האופטימלית והמקצועית ביותר. מדוע חשוב לשים כלור בבריכה? עוד לפני שנדבר על האפקט של הכלור במובן הבריאותי, חשוב שתבינו מדוע חשוב לשים כלור לבריכה. הכלור נועד על מנת לחטא בצורה היעילה ביותר את הבריכה, וכך לאפשר לכל מי שנכנס אליה לעשות זאת בבטחה. ביחד עם פילטר לבריכה אפשר להגיד כי מדובר על הגנה שהיא כמעט הרמטית. כל מי שיכנס לבריכה יוכל לדעת כי המים עצמם נקיים, ואין שום סכנה מבחינת הלכלוך הקיים במים.

חשוב לשים כלור לבריכה במינון הנכון

אך אחת הבעיות המרכזיות של לא מעט אנשים היא הכלור שיש בבריכה. כלור לבריכה מביא איתו ריח חזק מאוד – ולא מעט אנשים חושבים כי הוא גם מסוכן. אז הגיע הזמן שתוכלו לשמוע את כל האמת, פעם אחת ולתמיד – האם מסוכן להיכנס לבריכה שיש בה כלור? באופן כללי הכלור לא מסוכן, ואתם יכולים להיות בטוחים כי השימוש בו ככל הנראה לא יביא לבעיות משמעותיות. אילו מקרים עשויה להתעורר בעיה? אם אתם תשימו כלור בבריכה בכמויות גבוהות, במצבים כאלה הכלור בבריכה עשוי להיות מזיק. לכן כל עוד אתם פועלים על פי ההנחיות אין לכם ממה לדאוג, ואין לכם שום סיבה לחשוש – אתם לא מסכנים אף אחד.האם ניתן לוותר על כלור לבריכה? ניתן לוותר על כלור לבריכה. אך זה אומר שאתם תצטרכו לרכוש ציוד לבריכה נוסף שיסייע לכם לחטא אותה. ברוב המקרים מדובר על הוצאה כספית גבוהה יותר, ולא בהכרח תקבלו תוצאות יעילות יותר. כך שההמלצה שלנו אל כל מי שחושב לוותר על כלור, לחשוב על כך פעמיים כי ככל הנראה מדובר על טעות. בסוף הסכנות בכלור הן מאוד נמוכות, אך היתרונות שהוא מביא הם מאוד משמעותיים.

כימיקלים לבריכה מנקים אותה

אם אתם נכנסים לבריכה בבית, תרצו לדעת כי היא נקייה מחיידקים וממזיקים. על מנת שתוכלו לעשות זאת יהיה עליכם להכניס אל תוך הבריכה כימיקלים שונים. הכימיקלים נועדו על מנת לנקות את הבריכה בצורה יסודית ואפקטיבית. כל זאת בנוסף למשאבה ולפרמטרים שונים שגם הם מסייעים לשמור עליה נקייה. ברגע שתעשו שימוש חכם בכימיקלים השונים תוכלו להיכנס אל תוך הבריכה מתי שמתחשק לכם. בכל בריכה תמצאו כימיקלים. אולי זה נשמע לכם מעט מוזר, אך גם בבריכות שחייה גדולות תוכלו למצוא כימיקלים שונים. כימיקלים לבריכה הם חלק בלתי נפרד מכל בריכת שחייה, כך שלא אמורים להיות סימני שאלה. אם בכל בריכת שחייה משתמשים בכימיקלים, ככל הנראה שיש לכך סיבה. גם אתם יכולים להשתמש בצורה בטוחה בכימיקלים מסוגים שונים. בסוף אתם תרצו כי הבריכה אצלכם בבית תהיה כמו כל בריכה בבית מלון או במקומות אחרים.

כימיקלים לבריכה לא פוגעים בבריאות

צריך לשים את הדברים על דיוקם, כימיקלים המיועדים לבריכה לא פוגעים בבריאות. הכימיקלים נועדו על מנת להיות כאלה שלא פוגעים באנשים שנכנסים אליה. לא משנה אם מדובר על אנשים מבוגרים או על ילדים מצד שני. כאשר מסתכלים על התרומה מגלים כי ההפך הוא הנכון. הכימיקלים דווקא שומרים על הבריאות שלנו מכיוון שהם מרחיקים חיידקים וכל מיני מזיקים שונים. כאלה שעשויים להיות בתוך הבריכה בזמן השימוש בה. תרכשו ערכה מוכנה לבריכה הביתית. אין טעם שתשברו את הראש בחיפושים אחר כימיקלים לבריכה. כיום תוכלו למצוא ערכות שונות אשר מתאימות לבריכות השחייה השונות. לכל בריכת שחייה תוכלו למצוא ערכה המתאימה לה, כזאת שתאפשר לכם להיות בראש שקט. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבחור את הערכה המתאימה לכם מבין הערכות קיימות באתר. מיד לאחר הרכישה תדעו כי אתם עושים כל מה שצריך כדי לשמור על בריאותכם ובריאות שאר המתרחצים בבריכה.

נכנסתם לבריכה? תשטפו את עצמכם אחר כך

כלור לבריכה הוא הכרחי מאוד. אז איך תוכלו למנוע מצב שבו אתם עלולים להרגיש שלא בנוח אחרי שתצאו מהבריכה? פשוט מאוד, תשטפו את עצמכם מיד אחרי שתצאו מהבריכה. כך תוכלו להוריד את כל הכלור שנדבק לכם לגוף. במצב כזה, אתם יכולים להיות בטוחים כי אין שום סכנה ואפילו הריח של הכלור שהיה דומיננטי מאוד על הגוף שלכם יעלם כלא היה.

המוצר נוסף לסל הקניות:

להוסיף עוד מוצרים