בדיקות מים מבוצעות במקום ללא חיוב | מעבדה מורשית של רובוטים דולפין מיטרוניקס
בדיקות מים מבוצעות במקום ללא חיוב | מעבדה מורשית של רובוטים דולפין מיטרוניקס
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-7720207

פילטר לבריכה

קטגוריות נוספות

פילטר לבריכה הוא אחד מהכלים הנפוצים וההכרחיים ביותר לתפעול בריכה ביתיתקיימים סוגים רבים של פילטר לבריכה אשר מתאימים לסוגי בריכות שונים עם תשתיות שונות. המומחים של מרכז הבריכה ישמחו לתת מענה לשאלותיכם ולייעץ לכם לבחירת מסנן לבריכה המתאים ביותר לבריכה שלכם. הפילטר מסנן מי הבריכה באופן רציף ואחיד ומסנן בצורה יעילה לכלוך ומזיקים ממי הבריכה שלנו. ניקוי הבריכה באופן קבוע באמצעות פילטר לבריכה בצורה מקצועית חשוב מאוד לשמירה על ההיגיינה והניקיון של הבריכה ושמירה על בריאות משפחתנו וחברינו. אנחנו אוהבים את הבריכה שלנו עם מים נקיים ורעננים, ממש כמו פרסומת למים מינרלים. בריכה נקייה ומחוטאת ברמה כזאת ניתן להשיג אך ורק באמצעות שימוש באביזרי בריכה מקצועיים. יחד עם מסנן לבריכה חשוב להשתמש בכימיקלים מתאימים ובכלי ניקוי כגון רובוט לבריכה אשר יעזרו לנו לשמור על הבריכה נקייה מומחוטאת בדרך היעילה והמקצועית ביותר ויאפשרו לנו להנות מהבריכה שנים רבות. 


פילטר לבריכה טיפים שימושיים

בכל בריכה חייב להיות פילטר לבריכה, זה דבר שהוא פשוט חובה בכל בריכה, כמו שבכל בריכה מחוממת חייבת להיות מערכת של חימום לבריכה. אך האם אתם יודעים בדיוק מה אתם צריכים לעשות איתו? יש כל מיני טיפים יעילים שיכולים לסייע לכם לנצל את הפילטר בצורה הטובה ביותר. החשיבות של הפילטר היא קריטית, ופילטר שלא יפעל כמו שצריך עלול להשאיר לא מעט לכלוך בבריכה עצמה. אז אילו עצות יכולות לסייע לכם להשתמש במסנן לבריכה בדיוק כמו שצריך? כך שבכל פעם שאתם נכנסים לבריכה תוכלו להיות בטוחים שהיא הכי נקייה שיש.

אל תתפשרו על איכות פילטר לבריכה

התפקיד של הפילטר הוא משמעותי, וכמו שלא התפשרתם כאשר בניתם בריכת שחייה – כך אתם לא צריכים להתפשר בעת בחירת פילטר לבריכה. יש לא מעט סוגים של פילטרים, ולכל אחד מהם יהיה תג מחיר שונה כך שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. ככל שהפילטר יהיה יותר איכותי, כך תוכלו להיות בטוחים כי הוא עושה את העבודה שלו בצורה הרבה יותר אפקטיבית – והבריכה עצמה תהיה נקייה ומצוחצחת. 

חובה לנקות פילטר לבריכה מפעם לפעם

הפילטר בבריכה יהיה יעיל כל עוד הוא נקי, כך שהמים יוכלו לעבור בו בצורה אפקטיבית. בלא מעט מקרים מרוב הלכלוך הפילטר עלול להיות סתום, ובמצב כזה מים אפילו לא מתנקים. לכן העצה שלנו אליכם היא לנקות את הפילטר מפעם לפעם, וכמובן לא לשכוח לעשות את זה. בזמן שהפילטר יהיה נקי, אתם תוכלו לדעת כי הוא עושה את המשימה שלו בצורה הכי אידיאלית.

אל תחששו להחליף פילטר לבריכה

בין אם יש לכם מסנן לבריכה, ובין אם יש לכם פילטר לבריכה – אתם לא צריכים להגיע למצב שאתם חוששים להחליף אותו. אם אתם מגלים כי המסנן או הפילטר אינם מבצעים את העבודה שלהם כמו שצריך, הפתרון הטוב ביותר יהיה להחליף אותם. אם אתם תחששו לבצע את ההחלפה, לא מן הנמנע כי הבריכה לא תהיה נקייה כמו שתמיד רציתם.

קבעו את התקציב שלכם טרם הרכישה

בין אם אתם מחפשים פילטר לבריכה ובין אם אתם מחפשים משאבה לבריכה פרטית, אתם תהיו מוכרחים ללתכנן מראש את התקציב. כיום קיים מבחר כל כך גדול של אפשרויות, ואתם תמיד תרצו לספק לעצמכם את האפשרות הטובה ביותר. ציוד לבריכה אף פעם לא בוחרים על רגל אחת, ובעזרת קביעת תקציב מראש תוכלו לקבל מיקוד טוב יותר על המוצרים שאתם עומדים לרכוש- אפילו אם מדובר רק על פילטר שעל פניו הוא יחסית פשוט.

המוצר נוסף לסל הקניות:

להוסיף עוד מוצרים