בדיקות מים מבוצעות במקום ללא חיוב | מעבדה מורשית של רובוטים דולפין מיטרוניקס
בדיקות מים מבוצעות במקום ללא חיוב | מעבדה מורשית של רובוטים דולפין מיטרוניקס
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-7720207

חימום לבריכה

קטגוריות נוספות

חימום לבריכה זה הפתרון האיכותי והיעיל ביותר לבריכה קרה בימי החורף. אין דבר מרענן יותר מלקפוץ למים הקרירים של הבריכה בימי הקיץ החמים. אך מה לגבי ימים פחות חמים או שעות הערב הנעימות? הרי השקעתם כל כך הרבה כסף ומאמץ בשביל להקים בריכה בנויה בבית ואתם רוצים לנצל אותה זמן רב ככל הניתן, ולא רק בימי שרב וכשפחות חם בחוץ לא כל כך נעים להיכנס למים הקרים.

חימום לבריכה סולארי

בעקבות התפתחות הטכנולוגיה והנגשתה לבתים פרטיים קיימים היום פתרונות חימום שונים בטכנולוגיות מגוונות. חימום סולארי השיטה הירוקה ביותר. חימום סולארי מתקיים באמצעות פאנלים סולאריים המותקנים על גג הבית, גג הבריכה או אפילו על גבי הכיסוי של הבריכה. הפאנלים אוגרים את אנרגיית החום ומנצלים אותה לחימום המים.

יתרונות וחסרונות בחימום לבריכה סולארי:

  • יתרונות המערכת הם שהיא חסכונית ומחממת את המים בלי להקפיץ את חשבון החשמל.
  • חסרונותיה הם שבימי חורף מעוננים ובמהלך הלילה המערכת לא אוגרת אנרגיה ולא מחממת את המים.

משאבות חום לבריכה

משאבת חום פועלת ע"י שאיבת המים מהבריכה וחימומם ע"י חום שנשאב מסביבת המכשיר. משאבות חום נחשבות ליעילות וחסכוניות ובשילוב עם מערכת חימום סולארית ניתן לקבל מים חמים בבריכה כל השנה במינימום הוצאות על חשמל. חימום לבריכה באמצעות גוף חימום המתפקד כמין תנור חשמלי אשר המים עוברים בו ומתחממים. גוף חימום תקני מוגן ע"י מיקרו סוויץ' אשר מפסיק את פעולתו ברגע שלחץ המים בצינור יורד כדי שלא יישרף. פתרון זה נחשב לבזבזני מכיוון שהוא משתמש בחשמל בלבד ולא אוגר אנרגיה קיימת.

האם ניתן לשלב מספר פתרונות חימום לבריכה?

בוודאי! מקובל מאוד בבריכות פרטיות לשלב חימום סולארי עם מערכת חימום חשמלית או משאבת חום על מנת לנצל אנרגיה קיימת וזמינה ככל הניתן אך ברגע שפתרון חיום זה לא פועל מסיבה זו או אחרת, עדיין להינות ממים חמים בבריכה. חימום בריכה יכול להיראות כמו השקעה גדולה מאוד אך לטווח הארוך חימום הבריכה מאפשר לנו להינות ממי הבריכה חודשים נוספים מעבר לקיץ ובלילות הקרים, ובסופו של דבר עם השקעה נבונה ובחירת פתרונות נכונים הפעלת המערכת לא אמורה לעלות יותר מהפעלת המזגן בבית. לסיכום קבלו טיפ נוסף מאיתנו: מומלץ להשתמש בכיסוי לבריכה בשעות הלילה על מנת לחסוך פעמיים. מי הבריכה יאבדו פחות חום במהלך הלילה ובנוסף הכיסוי ימנע כניסת לכלוך אשר יקל על פעולת הפילטר לבריכה ויאריך את חייב. בנוסף, כיסוי לבריכה חשוב בשביל הבטיחות למניעת נפילת ילדים ובעלי חיים למים.

חימום לבריכה על ידי משאבת חום

אם בעבר היה נדמה כי אפשר להנות מבריכת השחייה הביתית אך ורק בעונת הקיץ, כיום רוב האנשים כבר מבינים כי אפשר להנות מבריכת השחייה הביתית גם בחורף. כל מה שנדרש מכם לעשות זה לרכוש חימום לבריכה, כזה שיאפשר לכם להיכנס אליה בכל עונות השנה. אפילו אם קר מאוד בחוץ, אתם תוכלו להיכנס לבריכה החמה ולנצל אותה עד תום. מדוע שווה לחמם את הבריכה על ידי משאבה? משאבת חימום הבריכה זה משתלם כלכלית. אחת מהבעיות שבגללה הרבה מאוד אנשים מוותרים על חימום הבריכה היא ההוצאה הכספית, העלות של חימום לבריכה היא לא דבר של מה בכך. אך באמצעות משאבת חימום אתם תוכלו לחתוך בהוצאות, ולהביא אתכם למצב שבו תוכלו לחמם את הבריכה מבלי לקרוע את הכיס. כך תוכלו להנות מבריכה חמה בחורף ומבריכה קרה בקיץ, וההוצאות הכספיות יהיו הוצאות כספיות שאתם תוכלו לעמוד בהן – ולא הוצאות כספיות שיגמרו לכם לקרוס. משאבת חימום לבריכה תחמם את הבריכה במהירות. עוד יתרון בולט של המשאבה על פני כל שאר אמצעי החימום הוא שפעולת החימום תתבצע מאוד מהר. בין אם יש לכם בבית בריכת שחייה קטנה או בריכת שחייה גדולה, המשאבה תצליח לחמם את כולה בתוך זמן קצר. אתם כמובן תוכלו לנצל זאת על מנת להיכנס לבריכה במהירות, ואפילו אם מזג האוויר השתנה ללא התראה מוקדמת – זה לא אומר שאתם צריכים לוותר על שחייה בבריכה.

אחזקה מינימלית ביחס לשאר האפשרויות

הוצאות האחזקה על מערכת חימום לבריכה בדמות משאבה היא מינימאלית, בנוסף אתם לא תצטרכו להתעסק עם מערכת החימום בצורה יתרה. המערכת עצמה תעשה את העבודה, ואתם תוכלו לקצור את הפירות בכך שתוכלו להנות מהבריכה תמיד. זה לא משנה אם אתם תרצו להיכנס לבריכה לבדכם או ביחד עם בני המשפחה שמחכים לרגע הזה.שליטה מלאה על טמפרטורת הבריכה אתם מוכרחים שתהיה לכם שליטה מלאה על הטמפרטורה של הבריכה, כמו שאתם לא תשימו מלח במכשיר מלח לבריכה ללא כל אבחנה. מהסיבה הזאת משאבת מים בתור מערכת חימום לבריכה תאפשר לכם להשיג את השליטה הרצויה, כך שאתם לא תצטרכו להרגיש שאתם מוכרחים לעשות ויתורים. ברגע שאתם רוכשים ציוד לבריכה בצורה איכותית, אתם מבינים כי השימוש הופך להיות יעיל יותר – ופתאום מה שנראה בהתחלה כמשהו קשה, הופך להיות עניין שאתם יכולים להתמודד איתו.

המוצר נוסף לסל הקניות:

להוסיף עוד מוצרים