הסייל הגדול של האביב החל! עד35% הנחה על מגוון פריטים
בדיקות מים מבוצעות במקום ללא חיוב * תחנת שירות לרובוטים של דולפין מיטרוניקס
חייגו עכשיו 09-7720207
הסייל הגדול של האביב החל! עד35% הנחה על מגוון פריטים
בדיקות מים מבוצעות במקום ללא חיוב * תחנת שירות לרובוטים של דולפין מיטרוניקס
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-7720207
משאבת מים טבולה

משאבת מים טבולה

משאבת מים טבולה – היתרונות של המוצר

כל מי שירצה לרכוש משאבת מים טבולה יצטרך להכיר את יתרונותיה. הרי לא סתם בוחרים במשאבה הזאת על פני משאבות שונות. לשמחתכם, החלטנו לרכז עבורכם את כל היתרונות של המשאבה הזמן במאמר אחד. המשמעות היא שאחרי שתקראו את המאמר מההתחלה ועד הסוף תכירו את היתרונות השונים. לא יהיה לכם ספק כי זוהי הבחירה הנכונה עבור הבריכה שלכם. אם כבר לרכוש משאבה עבור הבריכה לפחות שהיא תהיה המשאבה הכי איכותית שיש.

 • משאבה טבולה גובה 0 כולל מצוף 9 מטר חד פאזי

  משאבת מים טבולה גובה 0 כולל מצוף 9 מטר חד פאזי

  850
  לצפייה
 • משאבה לכיסוי בריכת שחיה

  משאבה לכיסוי בריכת שחיה

  1,2991,650
  לצפייה
 • משאבה טבולה top 2 gm 9 מ' מתג

  משאבת מים טבולה top 2 gm 9 מ' מתג חיישן מגנטי צף

  880
  לצפייה
 • משאבה טבולה top 2 8m כולל מצוף

  משאבת מים טבולה top 2 8m כולל מצוף

  780
  לצפייה
 • משאבה טבולה top 3 10.5m עם מצוף

  משאבת מים טבולה top 3 10.5m עם מצוף

  950
  לצפייה
 • משאבה טבולה top 3 gm 10.5 מ

  משאבת מים טבולה top 3 gm 10.5 מ' חיישן מגנטי

  999
  לצפייה

משאבת מים טבולה - שקטה לחלוטין

בעוד לא מעט מהמשאבות עושות רעש רב בזמן שהן פועלות, כאן הסיפור הוא שונה בתכלית. מכיוון שהמשאבה פועלת מתחת למים, היא לא עושה רעש בכלל. המשמעות היא שתוכלו לבצע עוד פעולות בזמן שהמשאבה עצמה עושה את עבדותה. לא תמצאו את עצמכם מנהלים את הפעולות השונות על פי זמני הפעולה של המשאבה. פתאום תבינו כי אפשר לנקות את הבריכה מבלי שתצטרכו להתמודד עם רעשים מחרישי אוזניים.

לא נוצרת קוויטציה

כל מי שרכש בעבר משאבה מסוימת מכיר את הבעייתיות של היווצרות קוויטציה. לא מעט משאבות נהרסות רק בגלל שנוצרת הבעיה הספציפית הזאת. מכיוון שאותה משאבת מים טבולה שוקעת בתור הבריכה, הבעיה הזאת לא מתחרשת. זוהי עוד סיבה שבגללה לא מעט מהאנשים מעדיפים לרכוש את המשאבה הזאת. ניתן יהיה להשתמש בה לאורך זמן עם מינימום של בעיות במעלה הדרך. הבעיות פשוט לא יופיעו כמו במשאבות רגילות.

משאבת מים טבולה - קלה מאוד לתפעול

לא צריך להיות איש מקצוע מנוסה על מנת להפעיל משאבת מים טבולה. את המשאבה הזאת ניתן להפעיל בקלות על ידי מספר פעולות פשוטות. גם כאלה שלא יצא להם לרכוש בעבר משאבה, יבינו מיד כיצד לתפעל אותה. הכי חשוב מבחינתכם יהיה לשמור על הבריכה נקייה לאורך זמן. כך בכל רגע שתרצו תוכלו להיכנס לבריכה ולשחות בה. אם המשאבה תהיה מסובכת לתפעול, זה ימנע מכם להשתמש בה בקביעות. 

משאבת מים - אידיאלית עבור בריכות גדולות וקטנות

משאבת מים טבולה הוכיחה את עצמה כיעילה ואפקטיבית הן עבור בריכות גדולות והן עבור בריכות קטנות. זה לא משנה איזה בריכה יש לכם בבית או בעסק, תוכלו להשתמש במשאבות הללו. כמובן שישנו צורך להתאים את המשאבה לבריכה שבה היא עומדת להיות מוצבת. כאשר השאיפה היא לשמור על הבריכה נקייה מסביב לשעון. היכולת שלכם להיכנס לבריכה בכל רגע נתון היא יכולת שבאה לידיי ביטוי בזכות המשאבה.